راهنما

1- ابتدا باید موارد خواسته شده در کادر طرح سوال را با دقت تکمیل نمایید. لازم به ذکر است که کد رهگیری به شماره ای که در کادر مربوطه درج می نمایید، پیامک خواهد شد. پس یک شماره معتبر (خطوط ایران) و فعال را وارد نمایید.

2- پس از وارد کردن مشخصات خواسته شده، نوبت به طرح پرسش می رسد. در این قسمت شما می بایست پرسش خود را تایپ نمایید. لازم به ذکر است در موقع طرح پرسش شما قادر خواهید بود از 2500 کارکتر (حرف) استفاده نمایید. این تعداد بیش از دو صفحه کامل می باشد پس اگر سوال خود را به صورت دقیق و بدون پرداختن به مباحثی که مرتبط با پاسخ شما نیستند، می توانید به راحتی مباحث یک پرونده را طرح نمایید.

اگر تعداد کارکتر های شما از 2500 بیشتر شود، سیستم به صورت خودکار مبلغ 5 هزار تومان به حق مشاوره شما اضافه خواهد.

3- در صورتی که پرسش شما نیازمند پیوست فایل باشد (از قبیل عکس و فایل pdf) می بایست از دکمه (افزودن فایل) که در انتهای کادر تعبیه شده است استفاده نمایید. لازم به ذکر است حداکثر حجم فایل می بایست 5 مگابایت باشد.

4- پس از اتمام طرح سوال، باید بر روی دکمه (ارسال پرسش) کلیک نمایید. پس از کلیک، پرسش شما ثبت اولیه می شود (پرسش شما برای مشاورین در این حالت ارسال نخواهد شد) و برای نهایی کردن ثبت پرسش خود می بایست حق مشاوره ذکر شده در انتهای کادر را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. (پس از پرداخت سوال شما برای مشاورین سایت ارسال خواهد شد).

5- پس از کلیک بر روی دکمه پرداخت شما به صفحه پرداخت بانک منتقل خواهید شد که در این صفحه با داشتن مشخصات کارت خود می بایست مبلغ مذکور را پرداخت نمایید. (صفحه پرداخت کاملا ایمن می باشد. برای اطلاع از راه های ایمن بودن درگاه های بانکی می توانید در اینترنت جستجو نمایید).

6- پس اتمام مرحله پرداخت، می بایست بر روی دکمه اتمام فرایند خرید کلیک نمایید. (توصیه می شود مشخصات این صفحه را ذخیره نمایید).

7- سپس شما به صفحه اصلی سایت حقوق گستر منتقل شوید. در این صفحه شماره رهگیری پرسش و سایر اطلاعات به شما نمایش داده خواهد شد. لازم به ذکر است شماره رهگیری برای شما پیامک خواهد شد. (توصیه می شود مشخصات این صفحه را ذخیره نمایید).

8- پس از اتمام هفت مرحله فوق، کار اصلی شما تمام شده محسوب می شود. در این حالت باید منتظر دریافت پیامک باشد. در این پیامک از طریق شماره 300077 به شما اطلاع داده خواهد شد که به پرسش شما توسط مشاورین سایت پاسخ داده شده است. پس از دریافت این پیامک می بایست به همین سایت مراجعه نمایید و با استفاده از کد رهگیری، پاسخ پرسش خود را مشاهده نمایید.

9- پس از اینکه مشاور پاسخ سوال شما را ارسال کرد، یکی از این سه حالت را برای شما در نظر می گیرد:

اول: ادامه پیگیری پاسخ به صورت رایگان.

دوم: ادامه پیگیری پاسخ با پرداخت مجدد.

سوم: مسدود کردن ادامه پیگیری پاسخ.

حالت اول در صورتی رخ می دهد که: ادامه پاسخگویی کامل ما منوط به دریافت اطلاعات از طرف شما باشد. البته باید توجه کنید، در صورتی که از هر 2500 کارکتر استفاده کرده باشید و باز هم اصل مطلب را نرسانده باشید ادامه پاسخ منوط به پرداخت مبلغ ذکر شده توسط مشاوره می باشد.

حالت دوم در صورتی رخ می دهد که: شما نیازمند تنظیم یکی از موارد ( دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه، قرارداد و ... ) داشته باشید. همچنین فرض مورد ذکر شده در حالت اول را نیز شامل می شود. در صورتی که این حالت از طرف مشاور انتخاب شود، مبلغ پرداختی نیز در قسمت پیگیری پرسش به شما نمایش داده خواهد شد.

حالت سوم در صورتی رخ می دهد که: مشاور پاسخ ارسالی برای شما را با توجه به متن پرسش، کامل بداند که در این صورت شما قادر به ادامه پیگیری پرسش خود نمی باشید و در صورتی که سوالات دیگری دارید می بایست مجدد طرح سوال نمایید.

برای مطالعه متن قوانین اینجا کلیک کنید.

 

در صورتی که در حین طرح سوال با مشکلی مواجه شدید می توانید با ایمیل lawgostar@gmail.com در ارتباط باشید.